Kim jestem?

Tak naprawdę jestem gościem, który ze swojej pasji do muzyki stworzył imprezowy sposób na życie...

Prywatnie od kilkunastu lat związany jestem z szeroko pojętą branżą muzyczną i pracuję w handlu. Jestem mężem, ojcem, a niemal od trzydziestu lat w weekendy świadczę usługi oprawy muzycznej imprez okolicznościowych.

Jestem muzykiem i przez pierwsze piętnaście lat grywałem w różnych zespołach u boku bardziej doświadczonych kolegów, bawiąc innych na imprezach tanecznych, zbierając przy tym branżową wiedzę i doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystuję do dnia dzisiejszego.

W chwili obecnej świadczę swoje usługi, jako Prezenter / Wodzirej.

Więcej

Imprezy które prowadzę, charakteryzują się wyjątkowym klimatem i wymagają szerszego spojrzenia na gusty muzyczne bawiących się osób.

Jestem Prezenterem / Wodzirejem, którego zadaniem jest zadbać o wysoką frekwencję na parkiecie, dobierając stosowny repertuar do tego, co dzieje się na nim i grupy wiekowej stanowiącej w danym momencie większość na parkiecie, oraz dbaniem o sferę zabawową, dając Waszym gościom radość i niezapomniane chwile tak, by każdy z uczestników Waszej imprezy, znalazł na niej coś dla siebie.

Preferuję imprezy typowo taneczne, po których goście wychodzą z opuchniętymi nogami od tańców oraz obolałymi gardłami od śpiewów.

Ponadto, na imię mam Grzegorz i uwielbiam się śmiać😉

Dlaczego warto mi zaufać?

Prawie trzydziestoletnie doświadczenie w branży weselnej i setki zagranych imprez oraz przyjęć weselnych, zdecydowanie wpływa na jakość świadczonych przeze mnie usług.

Umiejętność „wyczucia” i łatwość nawiązywania kontaktu sprawia, że jestem w stanie na bieżąco reagować na potrzeby muzyczne i zabawowe bawiących się gości.

Wypracowany przez lata styl prowadzenia imprez, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością, łączę z wizją zleceniodawców, co przekłada się na zadowolenie i sukces imprezy.

Dbam o każdy szczegół tak, by imprezy prowadzone przeze mnie były: taneczne, zabawowe i z klasą

Mniej

Plus DJ w akacji

Preferuję imprezy typowo taneczne, po których goście wychodzą z opuchniętymi nogami od tańców oraz obolałymi gardłami od śpiewów.
Zobacz zdjęcia